KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12213051

nr 1221 3051

Oskar Person (1912-1980), Uppsalamotiv, Signerad. Olja på pannå, 36x43

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 3 december 2018
kl 19:12:23

28/11 16:01:35 1      Vinnande bud